مقدمه

بابک زیارتی از دوستان همدوره‎ی من در دانشگاه سمنان است. پس از لیسانس رشته ریاضی کاربردی از سال ۱۳۸۲ در بخش فروش و نمایندگی‌های سایپا فعال بوده است. ۱۰ سال پس از آغاز این کار، تحصیلات تکمیلی را در فوق لیسانس مهندسی صنایع (سیستم‌های اقتصادی و اجتماعی) آغاز کرد. با توجه به تجربه کاری، موضوع پایان‌نامه را نیز مرتبط با کار خودش انتخاب کرده است.

چند روز پیش یک فایل ورد برای من فرستاد که حاوی ۲۴ سؤال برای نظرسنجی بود. این فایل را برای افراد متعددی فرستاده بود. من سریعا این فرم را طراحی کردم، چرا که دریافت و پرکردن فایل ورد و ارسال دوباره آن با ایمیل هم در کامپیوتر و هم در موبایل، وقت‌گیر خواهد بود. ولی فرم وب به سرعت قابل انتشار و استفاده برای جمع‌آوری اطلاعات است.

اگر شما به موضوع مورد بحث این نظرسنجی توجه دارید، با پر کردن این فرم نظرسنجی فروش اینترنتی خودرو باعث خواهید شد که تنوع سلیقه‌ها بیشتر شده، نتیجه نظرسنجی دقیق‌تر شود. اگر هم خودتان علاقه‌ای به این موضوع ندارید، می‌توانید این فرم را به دوستان‌تان که علاقمند هستند، بفرستید. یا در شبکه‌های اجتماعی که عضو هستید و حدس می‌زنید افرادی علاقمند به این موضوع باشند، به اشتراک بگذارید.
نتایج این نظرسنجی قطعا انعکاس و استفاده خواهد داشت.

اگر خودتان هم به چنین شیوه‌ای برای پایان‌نامه تان می‌خواهید اطلاعات را جمع‌آوری کنید با من تماس بگیرید.

با تشکر
مهدی عبداللهی


اندیشمند گرامی
با سلام و احترام

بسیاری از سازمان‌ها برای انجام فعالیت‌های تجاری خود دارای وب‌سایت هستند. اطلاع از عوامل موفقیت وب‌سایت، راهگشای سازمان‌ها در تدوین استراتژی‌های کارآمد در راستای توسعه تجارت الکترونیک می‌باشد. با توجه به اهمیت موضوع، این پژوهش با هدف عمده شناسایی و رتبه‌بندی عوامل موثر بر موفقیت فروش اینترنتی خودرو و اولویت‌بندی این عوامل بر روی سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا صورت گرفته است.

پرسشنامه حاضر برای دریافت دیدگاه جنابعالی درباره تحقیقی با عنوان”شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر موفقیت فروش اینترنتی خودرو” تهیه و تنظیم شده است. بدین منظور محقق پس از مطالعه و بررسی منابع و مستندات نظری و تجربی قابل دسترس، عوامل زیر را به صورت اولیه طراحی نموده است.

در نظر است پس از دریافت و تحلیل نظرات، داده‌های تحقیق -که از طریق توزیع پرسشنامه از نمونه آماری تحقیق، گردآوری شده است- تحلیل گردد.

با توجه به دانش، تخصص و تجارب جنابعالی در این زمینه، خواهشمندم با ارائه نظرات ارزشمند خود در قالب سؤالات این پرس‌شنامه ما را در انجام هر چه بهتر تحقیق یاری فرمایید.

پیشاپیش از لطف و عنایت شما بابت اختصاص وقت برای پاسخ به این پرسشنامه سپاسگزارم.

بابک زیارتی
دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
گرایش سیستمهای اقتصادی و اجتماعی

راهنمایی ۱: برای علامت‌زدن گزینه‌ها باید روی عبارتِ مربوط به آن کلیک (تاچ) کنید و نیازی نیست روی علامت دایره کلیک کنید.

راهنمایی ۲: شما هر زمان که این فرم را دیدید می‌توانید پر کنید. ولو این که مدت زمان زیادی از انتشار فرم گذشته باشد. داده‌ها بیشتر و کامل‌تر می‌شوند و در آینده هم می‌توانند با رسیدن به تعداد بالاتر، دوباره و چندباره آزموده شوند.

مشخصات فردی

 

سؤالات

 

اعتبار سنجی

 

Pin It on Pinterest

Shares