سلب مسئولیت

مطالب و نظرات بیان شده در این سایت، صرفا مواردی که در m0911.com بیان شده‌اند متعلق به ما هستند. m0911.com در خصوص دقت، به‌موقع بودن، مناسب و کامل بودن یا مرتبط بودن اطلاعات و خدماتی که توسط شخص ثالث مستقل (مثلا وبسایت یا کانالی که متعلق به شخص دیگری خارج از وب‌سایت m0911.com باشد) تأمین می‌شود، نخواهد داشت، خواه آن شخص از/به m0911.com لینک داشته باشد یا در این جا راجع به آن صحبت شده باشد.

تمام اطلاعاتی که در این سایت تألیف، ترجمه یا تدوین شده‌اند، برای سهولت کارِ کاربران و بازدیدکنندگان m0911.com هستند.

خدمات یا محصولاتی که در سایت m0911.com ارائه شده‌اند، همان است که در توضیحات گفته شده است. m0911.com از بخشی یا تمام گارانتی‌ها، اعم از صریح یا ضمنی، به جز ضمانت‌های محدود بازاریابی و همکاری در فروش مربوط به موارد خاص، سلب مسئولیت می‌نماید.

به عنوان مثال وقتی در سایت m0911.com مطلبی برای معرفی یک سرویس میزبانی وب مادام‌العمر نوشته شده است و شما با استفاده از لینک همکاری در فروش (Affiliate Marketing) وب‌سایت m0911.com آن خدمات را بخرید و بعدا خدمات مذکور از طرف شرکت ارایه دهنده، مادام‌العمر بودنش متوقف شود، سایت m0911.com هیچ مسئولیتی در خصوص این خلف وعده‌ی شخص ثالث نخواهد داشت.

در هیچ شرایطی سایت m0911.com بابت هر گونه خسارت، ضایعات، مجازات یا خرابی ناشی از محصولات، خدمات یا اطلاعات ارایه شده در این سایت، که به صورت مستقیم با غیر مستقیم به کاربران یا مشتریان پیش بیاید، مسئولیتی نخواهد داشت. به دو مثال زیر در این خصوص توجه کنید:

۱- در سایت m0911.com مطلبی آموزشی برای افزودن یک مکان در گوگل‌مپ نوشته شده است، کاربری از روی مطلب، این کار را انجام دهد ولی به هر دلیلی باعث خرابی اطلاعات یک مکان بشود یا مثلا بی دلیل توسط پلیس بازداشت شود.

۲- در سایت m0911.com برنامه بازیابی اطلاعات هارد دیسک آموزش داده شود و کاربر به هنگام استفاده از آن به هر نحوی اعم از این که خطای خودش باشد یا پیش‌نیازی که لازم بوده در مطلب داخل وب‌سایت نوشته نشده باشد، باعث خرابی و پاک شدن اطلاعات بشود.

وب‌سایت m0911.com خود را متعهد می‌داند در هر موضوعی که مطلبی منتشر می‌کند، اطلاعات معتبر و دقیق به بازدیدکنندگان و کاربرانش ارایه نماید؛ لکن دقت اطلاعات ضمانت نمی‌شود چون ما در تمامی موضوعات علمی و فنی و تخصصی، تسلط نداریم. هر موضوعی که نیاز به متخصص با تأییدیه معتبر داشته باشد، شما باید آن متخصص را استخدام نمایید.

صرفا موضوعاتی که در بخش خدمات یا محصولات وب‌سایت m0911.com ذکر شده باشند و توسط خود ما (و نه توسط افرادی که از مطالب راهنمای ما استفاده می‌کنند) با قیمت اعلام‌شده، انجام شوند، شامل ضمانت‌های وسیع‌تر خواهند بود که در هر کدام از خدمات یا محصولات مورد بحث، مستقلا ذکر می‌شود.